Uppstart av uteträning!

Nu är det dags för det vi har sett fram emot så länge; vi startar upp vår utomhusträning!!! Från och med nästa vecka finns det 8 grymma pass varje vecka att välja på för dig som är medlem hos oss. Som Corona-anpassning är det dock bara 20 deltagare/ pass och vi måste hålla 2 meters avstånd. Varje medlem spritar eventuella redskap efter användning. Tag gärna med gummiband på gummibandspass ni som har

😊

Medtag egen matta och gärna handskar om det är fuktigt underlag. Beroende på pass så kommer vi att hålla till på asfalten vid entrén in till Sporthallen eller på gräsmattan framför Sporthallen. Ändringar kan förekomma och vid dåligt väder kan ett pass bli inställt med kort varsel. Håll utkik här på Facebook, vår hemsida uppdateras i samma utsträckning.Passen ser du här nedan och de bokas via

https://boka-pass.se/bjuv

Nu kör vi!!!

Kommentarer inaktiverade.